چرا سرویس دوره ‌ای اسپیلت مهم است؟

چرا سرویس دوره ‌ای اسپیلت مهم است؟

سرویس دوره‌ای اسپیلت از جمله کارهایی است که با انجام آن برای همیشه از تعمیر کولر گازی خود بی نیاز خواهید بود. در این مقاله با هم به بررسی ضرروت این کار می پردازیم و اگر تا آخر این مقاله تمایل به اقدام برای سرویس دوره‌ای اسپیلت خود پیدا کردید می توانید با شماره ی ۰۹۱۰۱۴۵۳۱۹۴ تماس حاصل فرمایید.

اسپیلت یا همان کولر گازی سالیان سال است که جای خود را در اکثر منازل و شرکت ها باز کرده. خرابی های مربوط به این وسیله ی محبوب مخصوصا در تابستان اغلب هزینه های زیادی به همراه دارد. با سرویس دوره ای اسپیلت خود نگران خراب شدن آن در فصول پر مصرف مثل تابستان و زمستان نباشید.

چه ضرورتی برای سرویس دوره ای اسپیلت وجود دارد؟

 1. کاهش مصرف برق : مصرف برق یکی از مشکلاتی است که اغلب استفاده کننده های اسپیلت از آن شاکی هستند. این مشکل با سرویس دوره ای اسپیلت به صورت منظم تا حدودی بر طرف خواهد شد.
 2. تمیز کردن گرد و غبار و کندانسور : یکی از اهمیت های اصلی سرویس دوره ای تمیز کردن کندانسور است. به مرور زمان این قطعه گرد غبار میگیرد و باید تمیز شود در غیر این صورت مدن زمان کار کردن این قطعه زیاد شده و آمپر دستگاه بالا می رود و در نهایت موجب آسیب رسیدن به برد و سوختگی آن می شود.
 3. افزایش طول عمر: از مهمترین دلایلی که هر سرویس کاری تاکید بر سرویس دوره ای اسپیلت دارد افزایش عمر این دستگاه است.
 4. افزایش خنک کردن اسپیلت : سرویس و تمیز کردن فیلتر و کندانسور باعث می شود دستگاه انرژی کمتری برای تولید سرما تولید کند در نتیجه سریعتر می تواند محیط را خنک کند.
 5. جلوگیری از بوی نامطبوع اسپیلت
 6. اطمینان حاصل کردن از درست کار کردن اسپیلت
 7. صرفه جویی در هزینه های تعمیرات

سرویسکار اسپیلت

چه زمانی برای سرویس دوره ای اسپیلت مناسب است ؟

دو بار در سال یعنی هر 6 ماه یکبار جهت بررسی سیستم گرمایشی و سرمایشی بهترین زمان برای سرویس دوره ای اسپیلت است.

چه اقداماتی در زمان سرویس اسپیلت صورت می گیرد؟

 • شستن پنل خارجی: یکی از قسمت های مهم اسپیلت پنل خارجی آن است. پنل خارجی در معرض هوا و گرد و غبار قرار دارد و سریعتر از پنل داخلی کثیف می شود.
 • شستن پنل داخلی: پنل داخلی از جمله قسمت هایی از اسپیلت است که در سرویس دوره ای حتما باید شست و شو شود.
 • بررسی گاز: با هر بار سرویس دوره ای اسپیلت میزان گاز دستگاه شارژ می شود تا به قطعات داخلی آسیب نرسد.
 • آزمایش آمپر: یکی دیگر از اقداماتی که معمولا توسط سرویسکار اسپیلت صورت می گیرد آزمایش آمپر است.
 • بررسی عملکرد کندانسور: سرویس کندانسور اسپیلت مهمترین کار سرویسکار است. کندانسور اسپیلت می بایست همواره تمیز باشد تا سیکل خنک سازی بتواند به درستی کار کند.اهمیت این موضوع به خصوص در فصل تابستان که گاز r22 یا هر نوع گازی که مورد استفاده قرار می گیرد دمای بسیار بالایی خواهد داشت،مورد توجه قرار می گیرد.سرویسکار با استفاده از فشار آب تمامی رسوبات و یا غبار موجود بر روی فن کندانسور را به طور از بین برده تا فن بتواند به درستی به کار خود ادامه دهد.

قیمت سرویس دوره ای اسپیلت

زمان و قیمت سرویس دوره ای اسپیلت به مراتب از تعمیرات آن کمتر است. به عنوان مثال تعویض و یا تعمیر برد کولر گازی هزینه های زیادی را به دنبال خواهد داشت این در حالی است که با سرویس دوره ای اسپیلت از خرابی و سوختگی برد جلوگیری می شود در نتیجه جایی برای نگرانی وجود نخواهد داشت. قیمت سرویس دوره ای اسپیلت کاملا بستگی به اینکه شما هر چند وقت یکبار درخواست برای اعزام سرویسکار بکنید دارد چراکه اگر این سرویس را به صورت سالیانه 2 بار انجام دهید هزینه خیلی کمی خواهد داشت و بازدهی اسپیلت شما چند برابر خواهد شد. در ضمن اگر از مشتریان ما باشید و ما نصب اسپیلت شما را انجام داده باشیم برای همیشه می توانید از تخفیف های ما استفاده کنید.

سرویس دوره ای اسپیلت

سرویس دوره ای اسپیلت در تهران

هر کجای تهران که هستید با تماس با ما در اسرع وقت سرویسکار اسپیلت در محل مد نظر شما خواهد بود. سرویس دوره ای اسپیلت در تهران یکی از خدمات مجموعه ما است که توانسته رضایت خاطر تمام مشتریان را جلب کند. برای سرویس دوره ای اسپیلت تنها کافی است با شماره ۰۹۱۰۱۴۵۳۱۹۴ تماس بگیرید و در وقت و هزینه های جانبی تعمیرات کولر گازی صرفه جویی کنید.

برای تعمیرات اسپیلت از هر برندی که هست می توانید از لینک های زیر اقدام کنید :

تعمیر کولر گازی

[تعداد: 1   میانگین: 5/5]

افزودن نظر

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد. زمینه‌های مورد نیاز علامت گذاری شده‌اند*

14 − 4 =

09101453194

Call Now Button۰۹۱۰۱۴۵۳۱۹۴